Linkedin Videoları Ücretsiz İndirin

6
26

Linkedin videoları bilgisayara indirmek için sağ tıklama bağlam menüsü seçeenği sunar. Bu seçeneği çalışmıyor ya da bazı videolar için kullanımı yoksa, o zaman bu yazıdaki web sitelerinden herhangi birini deneyip inidirebilirsiniz.

Linkedin video indirmek için bu ücretsiz web sitelerini kontrol edelim.

YooDownload çok basit bir web sitesi ama Linkedin videolarını indirmek için özellik oldukça iyi çalışıyor. Bir Linkedin Video URL’si yoodownload.com kopyala yaptıktan sonra yapıştıralım ve Download butonuna basalım. Çok kısa süre sonra karşımıza gelen yeşil renkli Download butonua tıklayın video ayrı bir sekmede açılır ve  videonun üstünde sağ tıkalayın. Videoyu farklı kaydet yazısına tıklayıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Emin değilim ama görüntü orijinal kalitede indiriliyor sanırım.

YooDownload daha iyi bir seçenek gibi görünüyor. Onun web arayüzü çok basit ve bir Linkedin videoyu indirirken oldukça kolay iş yapıyor.

Tubeoffline.com linkedin video indirmek için başka kullanışlı web sitedir.

Amoyshare.com adresine gelelim. Karşımıza gelen ekranda Or Download Video On PC/MAC kısmına tıklayın. Karşımıza AnyVid video indirme programını sayfası otomatik olarak açılır. Eğer program indirme kısımı gelmiyorsa Download not starting? Click here yazan kısımda Click here yazan yere tıklayıp programı indirebilirsiniz. Sonra, Anyid Video Downloader programını sistemize kuralım.

Linkedin Videoları Online İndirin vİdeolu Anlatım:

Kaynak: https://www.internetkafa.com/linkinden-videolari-ucretsiz-online-indirin

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here