Mysterysearch arama motoru kullanın

Her zamanki Google araması sizi sıktığınızı hissederseniz ve hayatınızın size göre daha fazla olduğunu hissediyorsanız, endişelenmeyin, internetin sunabileceği çok şey var ve bu sefer pazarda pastayı alan Mystery search (Gizemli arama) arama motoru var.

Mystery searchch arama, Google ile aynı şekilde göründüğü ve çalıştığı Google sayfalarına histerik bir alternatiftir ve aradığınız bir şey için değil, bir Google sayfasında sizi bulur. Kısacası, aksine, arama motoru, size hizmet girmeden önce son kişinin girdiği ve içeri girdiği bir şey için sonuç verir.

Google arama'dan sıkıldıysanız Mysterysearch deneyin

Site sizi arayacaklarınızda hiçbir zaman sonuç vermeyeceği şekilde eğlenceli bir şekilde çalışır. Bu nedenle beklenmedik durumları bekleyin ve ayrıca bu sitenin ofisinizde veya çocukların yanında kullanılmaması konusunda uyarın. Bu web sitesi uygun bir arama motoru olarak kullanılmak üzere değil, özellikle de zamanınızı öğrenirken verimli çalışımaya başlayabilirsiniz.

Zamanınızı geçirmek ve insanların aramadan önce ne yaptıklarına bakarak sizi biranda gülümsetebilir. Farkında olmadığınız bir şeyi öğrenebilirsiniz. Mystery Search, ihtiyacınız olduğunu hiç bilmediğiniz komik alternatif arama motorudur.

Mystery Search aslında belirli bir şeyi aramak için tamamen faydasız kılarken, bazı komik ve gerçeküstü sonuçlar doğurabilir. Bir şeyler öğrenmeye bile son verebilirsiniz.

Siteye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

https://mysterysear.ch

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir